İndir5 > Mobil > iOS > Sticky Password İndir (iOS)

Sticky Password İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizde girdiğiniz web sitelerindeki hesaplarınıza ait kullanıcı adınızı ve şifrenizi/parolanızı kaydedip sizin yerinize dolduran bir program.

17 Mayıs 2016
129
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 12.8 MB
Sistem : iOS 7.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm

iPhone ve iPad İçin Şifre Kaydetme Uygulaması

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Sticky Password uygulaması bir parola kaydetme uygulamasıdır. Yani kullanıcı adınızı ve şifrenizi uygulamaya kaydettikten sonra artık o kullanıcı adınızı ve şifrenizi hatırlamanıza gerek kalmıyor. Hesabınızın olduğu web sayfasına iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizden girdiğinizde kullanıcı adınızı ve şifrenizi doldurmanız gereken yerlerde uygulama bunları otomatik olarak doldurmakta.

Sponsorlu Bağlantılar


Bilindiği üzere internet üzerinde çok sayıda hesabımız var ve bunların her biri için ayrı bir kullanıcı adı ve parolamız var. Hal böyle olunca bütün bunları hatırlama zor oluyor. Bu nedenle iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu uygulama sizin yerinize bütün bunları hatırlıyor ve gerektiğinde sizin yazmanıza gerek kalmadan dolduruyor.

Sticky Password ios1

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizde kullanacağınız bu program popüler bütün web tarayıcılar ile uyumlu olarak çalışmakta. Ayrıca uygulamanın tasarımı son derece anlaşılır ve sade. Eğer iOS cihazınızdaki bu uygulamaya güvenli parola koyma konusunda kendinize güvenmiyorsanız bunu uygulama sizin yerinize yapmakta ve güvenli bir şifre belirlemekte.

Sticky Password Ekran Görüntüleri

Sticky Password Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.