İndir5 > Mac > Sticky Password İndir (Mac)

Sticky Password İndir (Mac)

Mac OS X bilgisayarınızda girdiğiniz internet sitelerindeki hesaplarınıza ait kullanıcı adınızı ve şifrenizi/parolanızı kaydedip sizin yerinize dolduran bir program.

17 Mayıs 2016
117
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 6.2 MB
Sistem : Mac OS X 10.7 ve üzeri
Versiyon : Build rev489
Üretici : Sticky Password

Mac İçin Şifre Hatırlama/Doldurma Programı

Sticky Password programı Mac OS X işletim sistemli bilgisayarlar için geliştirilmiş bir parola kaydetme programıdır. Yani kullanıcı adınızı ve şifrenizi programa kaydettikten sonra artık o kullanıcı adınızı ve şifrenizi hatırlamanıza gerek kalmıyor. Hesabınızın olduğu web sayfasını açtığınız zaman kullanıcı adınızı ve şifrenizi doldurmanız gereken yerlerde program bunları otomatik olarak doldurmakta.

Sponsorlu Bağlantılar


Bilindiği üzere internet üzerinde çok sayıda hesabımız var ve bunların her biri için ayrı bir kullanıcı adı ve parolamız var. Hal böyle olunca bütün bunları hatırlama zor oluyor. Bu nedenle Mac OS bilgisayarınızdaki bu program sizin yerinize bütün bunları hatırlıyor ve gerektiğinde sizin yazmanıza gerek kalmadan dolduruyor. Program bu bilgilerinizi güvenli bir şekilde kendi sunucusuna kaydediyor.

Sticky Password mac-2

Mac OS bilgisayarınızda kullanacağınız bu program popüler bütün web tarayıcılar ile uyumlu olarak çalışmakta. Ayrıca programın tasarımı anlaşılır ve sade. Eğer güvenli parola koyma konusunda kendinize güvenmiyorsanız bunu program sizin yerinize yapmakta ve güvenli bir şifre belirlemekte.

Sticky Password Ekran Görüntüleri

Sticky Password Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.