İndir5 > Oyun > Street Fighter 2

Street Fighter 2

Atari salonlarında oynadığımız street fighter oyununu artık bilgisayarlarınızda oynayabileceksiniz.

6 Aralık 2016
173
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 10.96 MB
Sistem : Windows (Tümü)
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Capcom

Ücretsiz Sokak Dövüşü Oyunu

90’lı yılların efsanevi serilerinden birisi olan ve ilk olarak 1991 yılında çıkan Street Fighter’a özgü uyarlama olarak hazırlanan bu oyun, atari salonlarında oynadığımız oyunu bilgisayarlarımıza taşıyor. CapCom tarafından geliştirilen ve döneme özgü grafik – karakterlere sahip olan Street Fighter 2, Ryu, Ken ve diğer pek çok sokak dövüşçüsünü kontrol etmenizi sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Basit Grafikler ve Nostaljik Dünya

Ryu ve Ken gibi karakterlerin dünya genelinde hatırı sayılır oranda hayranı bulunuyor. 1980 yılında ilk kez sinema dünyasında karşımıza çıkan Street Fighter, ilk oyunu ile 90’lı yıllarda oyuncularla buluşmuş ve ilerleyen dönemde ikinci oyun karşımıza çıkmıştı. Grafik ve içerik anlamında günümüz oyunları kadar etkileyici olmasa da sokak dövüşlerini konu alması nedeniyle, mutlaka göz atılması gereken bir oyun olarak görülüyor.

Street Fighter 2

Street Fighter 2’de ilk oyunun aksine grafik ve ses efektlerinde yapılan iyileştirmeler, oyunun daha keyifli hale gelmesini sağlarken nostalji yapmak ve 90’lı yılların o müthiş oyunlarına göz atmak isteyen kişiler, mutlaka bu oyunu oynamalıdır.

Street Fighter 2 Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.