İndir5 > Oyun > Superbike Racers İndir

Superbike Racers İndir

Ücretsiz Motor Yarışı Oyunu Genellikle spor ya da yarış oyunları kategorisinde daha çok araba yarışlarının yer aldığını görebilirsiniz. Çoğunluk bu tür oyunlara ilgi duyuyor gibi görünse de motor yarışlarından hoşlanan kişi sayısı hiç de azımsanacak gibi değil. Bu alandaki eksikliği gidermek amacıyla Gamehitzone tarafından geliştirilen Superbike Racers, Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunlardan […]

21 Mayıs 2015
Ücretsiz İngilizce 36.8 MB v.Son Sürüm
214
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Motor Yarışı Oyunu

Genellikle spor ya da yarış oyunları kategorisinde daha çok araba yarışlarının yer aldığını görebilirsiniz. Çoğunluk bu tür oyunlara ilgi duyuyor gibi görünse de motor yarışlarından hoşlanan kişi sayısı hiç de azımsanacak gibi değil. Bu alandaki eksikliği gidermek amacıyla Gamehitzone tarafından geliştirilen Superbike Racers, Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunlardan birisidir.

Sponsorlu Bağlantılar


Benzersiz Yarış Deneyimi

Superbike Racers, bu alanda bulunan Moto GP gibi oyunlara kıyasla daha basit ve sade bir içeriğe sahip olsa da önemli bir eksikliği dolduruyor diyebiliriz. Gelişmiş motor seçenekleri ve daha iyi görsel efektleri ile dikkat çeken Superbike Racers boyutlarına oranla beğeni toplayan bir oyundur.

Superbike Racers oyna

Superbike Racers’i indirip oynamaya başladığınızda yarışlarda elde ettiğiniz puanları yeni motor ve ekipmanlar için kullanabilirsiniz. Üstelik zorluk düzeylerine göre oldukça keyifli vakit geçirmenizi sağlayan oyun çok parlak bir geleceğe sahip olmamasına karşın ücretsiz olması nedeniyle ilgi çekiyor. Sizde motor yarışlarından hoşlanıyorsanız Superbike Racers’a mutlaka göz atmalısınız.

Superbike Racers Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.