İndir5 > Mobil > Android > Swing Copters 2 İndir (Android)

Swing Copters 2 İndir (Android)

Flappy Bird geliştiricisi tarafında geliştirilen bu oyun Android cihazlarda oynanabilen eğlenceli ve bir o kadar da sinir bozucu bir beceri ve yetenek oyunudur.

18 Aralık 2015
Ücretsiz İngilizce 7.9 MB v.Son Sürüm
191
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Bağımlılık Yapıcı Beceri Oyunu

Swing Copters 2 oyunu Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş sinir bozucu bir beceri oyunudur. Sinir bozucu olduğu kadar bağımlılık yapan bu oyun Swing Copters oyununun devamı olarak geldi. Google Play’den ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunun bir de hikayesi var.

Sponsorlu Bağlantılar


Bu alanda belki de ilk ola Flappy Bird oyununun geliştiricisi tarafından yapılan bu oyunda amacınız ilk oyunda olduğu gibi çıkabildiğiniz kadar yükseğe çıkmak. Ama ilk oyundan farklı olarak rengarenk yeni birçok karakter mevcut. Bilmeyenler için oyunu kısaca anlatalım.

Swing Copters 2 android-1

Oyunda kafasında helikopter pervanesi bulunan renkli elbiseler giyinmiş küçük solucanlar var. Bu solucanlar havaya doğru uçuyorlar. Bunları durduramazsınız. Sizin yapmanız gereken uçarken sağa sola sallanan bloklara değmesini engellemek. Eğer bu sallanan bloklara dokunursa oyun biter ve tekrar baştan başlarsınız. İlk oyun olan Swing Copters oyununu indirmek için TIKLAYIN.

Swing Copters 2 Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.