İndir5 > Mobil > iOS > Swing Copters 2 İndir (iOS)

Swing Copters 2 İndir (iOS)

Flappy Bird geliştiricisi tarafında geliştirilen bu oyun iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz eğlenceli ve bir o kadar da sinir bozucu bir beceri ve yetenek oyunudur.

18 Aralık 2015
Ücretsiz İngilizce 7.9 MB v.Son Sürüm
144
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Beceri Oyunu

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Swing Copters 2 oyunu bağımlılık yapıcı bir beceri oyunudur. Bağımlılık yapıcı olduğu kadar sinir bozucu olan bu oyun Swing Copters oyununun devamı olarak geldi. App Store’dan iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunun bir de hikayesi var.

Sponsorlu Bağlantılar


Bu alanda belki de ilk ola Flappy Bird oyununun geliştiricisi tarafından yapılan bu oyunda amacınız ilk oyunda olduğu gibi çıkabildiğiniz kadar yükseğe çıkmak. Ama iOS cihazlar için yayınlanan ilk oyundan farklı olarak rengarenk yeni birçok karakter mevcut. Bilmeyenler için oyunu kısaca anlatalım.

Swing Copters 2 ios-1

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde oynayacağınız bu oyunda kafasında helikopter pervanesi bulunan renkli elbiseler giyinmiş küçük solucanlar var. Bu solucanlar havaya doğru uçuyorlar. Bunları durdurma seçeneğiniz yok. iOS cihazınızda sizin yapmanız gereken uçarken sağa sola sallanan bloklara değmesini engellemek. Eğer bu sallanan bloklara dokunursa oyun biter ve tekrar baştan başlarsınız. İlk oyun olan Swing Copters oyununu indirmek için TIKLAYIN.

Swing Copters 2 Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.