İndir5 > Mobil > iOS > TeamSpeak 3 İndir (iOS)

TeamSpeak 3 İndir (iOS)

iPhone ve iPad İçin Online Sohbet Uygulaması Online oyun meraklısı olan ve daha çok arkadaş grubu ile ortak aktivitelerde bulunan kişilerin en önemli ihtiyacı, bir uygulama üzerinde tüm oyuncular ya da grup ile iletişim kurabilmektir. Son yıllarda hemen, hemen tüm oyuncular tarafından kullanılmaya başlanan TeamSpeak 3, İOS işletim sistemli iPad ve iPhone’unuz üzerinde arkadaşlarınız ya da […]

12 Haziran 2015
Ücretli İngilizce 10.2 MB v.Son Sürüm
909
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Online Sohbet Uygulaması

Online oyun meraklısı olan ve daha çok arkadaş grubu ile ortak aktivitelerde bulunan kişilerin en önemli ihtiyacı, bir uygulama üzerinde tüm oyuncular ya da grup ile iletişim kurabilmektir. Son yıllarda hemen, hemen tüm oyuncular tarafından kullanılmaya başlanan TeamSpeak 3, İOS işletim sistemli iPad ve iPhone’unuz üzerinde arkadaşlarınız ya da diğer oyuncular ile iletişim kurabileceğiniz toplu görüşme uygulamasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar


Kesintisiz Sohbet ve İletişim

Windows ve Android gibi platformlarla birlikte İOS kullanıcılarına sunulan TeamSpeak 3 uygulaması, ücretli olmasına karşın doldurduğu boşluk ile önemli bir yere sahiptir. Genellikle bir oyun oynarken ya da arkadaş grubunuz ile tek pencerede iletişim kurmak istediğinizde TeamSpeak 3 uygulaması aracılığıyla grubunuza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

TeamSpeak 3 uygulaması

Uygulamanın genel özelliklerini incelediğimizde grup oluşturabilme, var olan gruplara dahil olma, yalnızca istediğiniz kişileri ekleme ve şifre atayabilme gibi detaylar dikkat çekiyor. Üstelik uygulamanın sağladığı kesintisiz iletişim desteği herhangi bir sorun yaşamadan grubunuzla iletişime geçebilirsiniz. Sizde toplu görüşme yapabileceğiniz uygulama arıyorsanız TeamSpeak 3’e mutlaka göz atmalısınız.

TeamSpeak 3 Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.