İndir5 > Mobil > Android > The Survivor: Rusty Forest İndir (Android)

The Survivor: Rusty Forest İndir (Android)

Gerçekçi Virüs Kontrol Oyunu Starship Studio tarafından geliştirilen ve Android işletim sistemli tablet – akıllı telefon kullanıcılarına sunulan The Survivor: Rusty Forest, market üzerinde en fazla indirilen oyunlar arasında yer almaktadır. Ücretli bir oyun olmasına karşın kısa sürede binlerce kullanıcıya ulaşan oyunda, Dünya nüfusunu tehdit eden bir virüse karşı insanlığın son savaşına tanık oluyoruz. Sponsorlu […]

28 Mayıs 2015
Ücretli İngilizce 164 MB v.Son Sürüm
198
Sponsorlu Bağlantılar

Gerçekçi Virüs Kontrol Oyunu

Starship Studio tarafından geliştirilen ve Android işletim sistemli tablet – akıllı telefon kullanıcılarına sunulan The Survivor: Rusty Forest, market üzerinde en fazla indirilen oyunlar arasında yer almaktadır. Ücretli bir oyun olmasına karşın kısa sürede binlerce kullanıcıya ulaşan oyunda, Dünya nüfusunu tehdit eden bir virüse karşı insanlığın son savaşına tanık oluyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar


Stalker ile Mücadele Zamanı

The Survivor: Rusty Forest, Dünya nüfusunu tehdit eden ve hızla yayılarak insanları etkisi altına alan bir virüsün konu alındığı ilginç oyunlardan birisidir. Stalker olarak hayatta kalan birkaç kişiyle birlikte bu virüse karşı savaşmaya ve insanlığın son savaşında destek olmaya çalışıyoruz.

The Survivor Rusty Forest kur

Hayatta kalma oyunlarında genellikle pek tercih edilmeyen bir konsept olsa da The Survivor: Rusty Forest, bu ağırlığın altından başarıyla kalkmış gibi görünüyor. Grafik ve ses efektleri açısından ise benzeri oyunlara oranla çok daha iyi içeriğe sahip olan oyunda, farklı silah, tuzak ve gizli öğeler yer alıyor. Sizde hayatta kalma türünde oyunlardan hoşlanıyorsanız The Survivor: Rusty Forest’e mutlaka göz atmalısınız.

The Survivor: Rusty Forest  Ekran Görüntüleri

The Survivor: Rusty Forest Fragman


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.