İndir5 > Mobil > Android > The Walking Dead: Dead Yourself İndir (Android)

The Walking Dead: Dead Yourself İndir (Android)

Android cihazlarınızdan çektiğiniz fotoğrafları zombi yapmanızı sağlayan bir kamera uygulaması. 13 yaşından küçükler için uygun değil.

24 Ekim 2016
109
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : Cihaza göre değişir
Sistem : Android 4.0.3 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : AMC

Android İçin Zombi Yapma Kamera Uygulaması

Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen The Walking Dead: Dead Yourself uygulaması bir kamera uygulamasıdır. Ama adından da anlaşılacağı gibi bir zombi yapma uygulamasıdır. Yani bu uygulamayı kullanarak fotoğraf çektiğiniz kişileri zombi yapıyorsunuz. Uygulama The Walking Dead dizisinin resmi uygulamasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar


Ücretsiz olarak sunulan bu uygulamada fotoğrafınızı çektikten sonra farklı efektlerle kendinizi bir The Walking Dead zombisine dönüştürebilirsiniz. Uygulamadaki fotoğraflar haber akışı şeklinde listelenmekte. Kendinizi zombi yapmadan önce bir sahne seçiyorsunuz. Bu sahneler The Walking Dead ögelerine sahip.

the-walking-dead-dead-yourself-android-3

Daha sonra mobil cihazınızın kamerası devreye giriyor. Fotoğrafınızı çektikten sonra yüzünüzdeki hatları istediğiniz gibi seçiyorsunuz. Gözlerinizi ve ağzınızı zombi gözlerine ve ağzına dönüştürüyorsunuz. Daha sonra isterseniz bıçak, balta gibi aletleri kafanıza ekleyebiliyorsunuz. Çerçeve seçme imkanı da tanıyan uygulama +13 yaş sınırlaması var. Yani 13 yaşından küçüklerin fotoğraflarını çekmiyor.

The Walking Dead: Dead Yourself Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.