İndir5 > Mobil > iOS > The Walking Dead: Dead Yourself İndir (iOS)

The Walking Dead: Dead Yourself İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizden çektiğiniz fotoğrafları zombi yapmanızı sağlayan bir kamera uygulaması. 13 yaşından küçükler için uygun değil.

24 Ekim 2016
121
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 100 MB
Sistem : iOS 8.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : AMC

iPhone ve iPad İçin Kendini Zombi Yapma Uygulaması

The Walking Dead: Dead Yourself uygulaması iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir kamera uygulamasıdır. Ama adından da anlaşılacağı gibi bir zombi yapma uygulamasıdır. Yani iOS cihazınızdan fotoğraf çektiğiniz kişileri zombi yapabiliyorsunuz. Uygulama The Walking Dead dizisinin resmi uygulamasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar


iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamada fotoğrafınızı çektikten sonra farklı efektlerle kendinizi bir The Walking Dead zombisine dönüştürebiliyorsunuz. Uygulamayı açtığınızda ilk olarak bir sahne seçiyorsunuz. Bu sahneler The Walking Dead ögelerine sahip.

the-walking-dead-dead-yourself-ios-2

Daha sonra iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizin kamerası devreye giriyor. Fotoğrafınızı çektikten sonra yüzünüzdeki hatları istediğiniz gibi seçiyorsunuz. Gözlerinizi ve ağzınızı zombi gözlerine ve ağzına dönüştürüyorsunuz. Eğer isterseniz bıçak, balta gibi aletleri kafanıza ekleyebiliyorsunuz. iOS cihazınızda son olarak çerçeve ekleme imkanınız da var. Uygulamanın +13 yaş sınırlaması bulunmakta. Dolayısıyla 13 yaşından küçüklerin fotoğraflarını çekmiyor.

The Walking Dead: Dead Yourself Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.