İndir5 > Mobil > iOS > The Walking Dead İndir (iOS)

The Walking Dead İndir (iOS)

The Walking Dead dizisinden iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için uyarlanan oyunda zombilerin dünyasında hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz.

6 Ekim 2016
119
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 384 MB
Sistem : iOS 6.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Telltale Games

iPhone ve iPad İçin Yaşayan Ölüler Oyunu

The Walking Dead: Season One oyunu iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir zombi öldürme oyunudur. ABD’de yayınlanan bir dizi olan ve bu dizinin senaryosuna paralel olarak geliştirilen oyunda bol bol zombi öldürüyorsunuz. Dolayısıyla iOS cihazınızda macera hiç bitmiyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Birçok ödül alan bu serinin iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş bu oyununda zombiler dünyamızı istila etmiş ve sizde zombilerle dolu dünyada hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Lee Everett’ın başından geçen heyecan dolu hikayesine tanık olacağımız bu oyunu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

the-walking-dead-season-one-ios-2

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde korkarak oynayacağınız bu oyunda birbirinden zorlu görevler var ve sürekli olarak başkalarının hayatlarını kurtarmak için kendinizi tehlikeye atıyorsunuz. Şüphesiz korkunun size hakim olacağı oyunda tek amacınız hayatta kalmak.

The Walking Dead: Season One Ekran Görüntüleri

The Walking Dead: Season One Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.