İndir5 > Mobil > iOS > The Walking Dead: Road to Survival İndir (iOS)

The Walking Dead: Road to Survival İndir (iOS)

Zombi oyunu denince akla gelen ilk oyunlardan olan bu oyunun RPG türündeki serisi iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde.

19 Ekim 2016
130
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 145 MB
Sistem : iOs 6.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Scopely

iPhone ve iPad İçin Zombi Oyunu

The Walking Dead: Road to Survival oyunu iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen The Walking Dead serisinin yeni bir oyunu. The Walking Dead dizisinden esinlenilerek geliştirilen bu oyun rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Sponsorlu Bağlantılar


iOS cihazlarınızdaki bu oyunda zombilerin kıyametinin yaşanmakta ve diğer oyunlarda olduğu gibi tek amacınız yine hayatta kalmak. Hayatta kalma mücadelesinin günlük hayatın bir parçası olduğu bu oyunda halkın başında olan Vali’nin oyunlarını bozacak ve Vali’nin iktidarına son vereceksiniz.

the-walking-dead-road-to-survival-ios-2

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerde oynayabileceğiniz oyunda dizideki Rick, Glenn, Andrea ve Michonne gibi dizi kahramanlarından kendi takımınızı oluşturacak ve sonrasında yaşamak için kaynak aramaya çıkacaksınız. Bulduğunuz kaynakları da yaşadığınız bölgeyi geliştirmek için harcıyorsunuz. Eğer isterseniz diğer oyuncularla da savaşabilirsiniz.

The Walking Dead: Road to Survival Ekran Görüntüleri

The Walking Dead: Road to Survival Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.