İndir5 > Mobil > iOS > The Walking Dead: Season Two İndir (iOS)

The Walking Dead: Season Two İndir (iOS)

The Walking Dead oyununu devamı olan bu oyunu iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinize yükleyerek maceraya kaldığınız yerden devam edin.

14 Ekim 2016
131
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 556 MB
Sistem : iOS 6.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Telltale Games

iPhone ve iPad İçin Walking Dead Oyunu

The Walking Dead: Season Two oyunu iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Walking Dead dizisinin resmi oyunudur. Korku tarzındaki bu oyun ilk oyunun devamıdır. iOS cihazlarında oyunu oynayanların bildiği gibi oyunun senaryosu sizin verdiğiniz kararlara göre değişmektedir. İşte oyunun en ilgi çekici özelliği de bu zaten.

Sponsorlu Bağlantılar


iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki ilk oyunda zombi istilasından sonra hayatta kalmaya çalışan ve bir suçlu olan Lee Everett karakterini kontrol ediyorduk. Ama bu oyunda küçük bir kız çocuğunu kontrol edeceğiz. Amacınız yine aynı, hayatta kalabilmek.

the-walking-dead-season-two-ios-2

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu oyunda zombi istilasından kurtulan başka insanlarla karşılaşacak, yeni mekanlar keşfedecek ve çok zor kararlar vereceksiniz. iOS cihazlarında korku oyunu sevenlerin bu ücretsiz olarak sunulan oyunu mutlaka denemeleri gerekiyor.

The Walking Dead: Season Two Ekran Görüntüleri

The Walking Dead: Season Two Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.