İndir5 > Mobil > iOS > the Weather İndir (iOS)

the Weather İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde en doğru hava durumu tahminlerini hızlı ve kolay bir şekilde öğrenebileceğiniz bir uygulama.

3 Şubat 2017
142
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 76 MB
Sistem : iOS 7.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : ILMETEO

iPhone ve iPad İçin Hava Durumu Uygulaması

the Weather uygulaması iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş ve adından da anlaşılacağı gibi bir hava durumu uygulamasıdır. iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama ile istediğiniz bir şehrin hava durumu tahminlerini kolayca öğrenebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizden bulunduğunuz bölgenin hava durumu tahminlerini hızlı bir şekilde görebilirsiniz. Kullanıcılarına en doğru bilgileri sunan alanında popüler uygulamalar arasında. Uygulamanın widget desteği de bulunmakta ama eğer uygulamayı SD karta taşırsanız bu widget desteği sorun çıkarabilmekte.

the Weather ios-3

Sadece Türkiye değil dünyanın birçok ülkesi ve o ülkenin şehirleri ile ilgili hava durumu tahminlerini iOS cihazınızdan görebilirsiniz. iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki uygulama size rüzgar hızı, deniz bilgileri, yıldırım v.b. bilgileri de vermekte. Üstelik web kameralar ile anlık aktarımlarda sunmakta.

the Weather Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.