İndir5 > Mobil > iOS > Tivibu İndir (iOS)

Tivibu İndir (iOS)

iPhone ve iPad için Tivibu Uygulaması TTNET tarafından kullanıma sunulan ve web tv olarak da adlandırılan Tivibu hizmeti, masaüstü sürümünden sonra mobil platformlarda da kullanılmaya başlandı. İOS için geliştirilen iPad ve iPhone’larda kullanılabilen bu uygulama ile onlarca kanalı, aygıtınız üzerinde kesintisiz takip edebilirsiniz. Üstelik yalnızca ulusal kanallar değil, haber, belgesel ve film kanallarına da yer veren […]

29 Mayıs 2015
218
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 10.4 MB
Sistem : iOS 6.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : TTNET AS

iPhone ve iPad için Tivibu Uygulaması

TTNET tarafından kullanıma sunulan ve web tv olarak da adlandırılan Tivibu hizmeti, masaüstü sürümünden sonra mobil platformlarda da kullanılmaya başlandı. İOS için geliştirilen iPad ve iPhone’larda kullanılabilen bu uygulama ile onlarca kanalı, aygıtınız üzerinde kesintisiz takip edebilirsiniz. Üstelik yalnızca ulusal kanallar değil, haber, belgesel ve film kanallarına da yer veren uygulamada, radyo istasyonları da yer alıyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Daha Fazla Kanal ve İnteraktif Seçenekler

Tivibu üyesi olan ve aktif olarak TTNET hizmetlerinden faydalanan kişiler, Tivibu üzerinde toplamda 47 kanalı canlı olarak takip edebiliyor. Bu kanallar arasında yerli ve yabancı pek çok seçenek bulunmakta ve anlık olarak kanalların yayın akışları yansıtılmaktadır.

Tivibu (Cep) indir

Uygulamayı indirip kullanmaya başladığınızda yalnızca mobil kullanıcılara özel olarak sunulan bir özellik sayesinde kaçırdığınız yayınları bir haftalık zaman dilimi içerisinde tekrar izleyebilirsiniz. Üstelik, seç izle servisini de sunan uygulama da yerli – yabancı filmleri kiralayabilir, müzikleri takip edebilir ya da belgeselleri izleyebilirsiniz. Tüm bu hizmetlere yalnızca Wi-Fi ve 3G bağlantınız üzerinde takip edebilirsiniz.

Tivibu (Cep) Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.