İndir5 > Mobil > Windows Phone > Tivibu İndir (Windows Phone)

Tivibu İndir (Windows Phone)

Yeni Nesil TV İzleme Platformu Geçmiş yıllarda ulusal ya da uluslararası kanalları, internet üzerinde izlemek ciddi uğraş gerektiren ve sınırlı sayıda site üzerinde sunulan bir hizmetti. TTNET tarafından başlatılan yeni uygulama ile yerli ve yabancı pek çok kanal artık Tivibu uygulaması üzerinde takip edilebiliyor. Daha önce Android ve iOS gibi platformlar için geliştirilen ve şimdide […]

29 Mayıs 2015
108
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 4 MB
Sistem : Windows Phone 8/8.1
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : TTNET

Yeni Nesil TV İzleme Platformu

Geçmiş yıllarda ulusal ya da uluslararası kanalları, internet üzerinde izlemek ciddi uğraş gerektiren ve sınırlı sayıda site üzerinde sunulan bir hizmetti. TTNET tarafından başlatılan yeni uygulama ile yerli ve yabancı pek çok kanal artık Tivibu uygulaması üzerinde takip edilebiliyor. Daha önce Android ve iOS gibi platformlar için geliştirilen ve şimdide Windows Phone kullanıcılarının deneyimine sunulan Tivibu, dilediğiniz yayını canlı olarak izlemenize imkan tanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Yerli ve Yabancı Onlarca Kanal

Hali hazırda ev tipi kullanımda 200’ün üzerinde kanal desteğine sahip olan uygulama, mobil platformlarda da yüksek oranda takip seçeneği sunuyor. Windows Phone kullanıcıları için geliştirilen bu uygulamada 60’ın üzerinde kanalı anlık olarak takip edebilirsiniz.

Tivibu

Windows Phone’a özel olarak yenilenen Tivibu uygulaması ile dilediğiniz yer ve zamanda yalnızca internet bağlantınızı kullanarak kanalları takip edebilirsiniz. Üstelik canlı yayınlar yanında izlemek istediğiniz film ve dizileri yine Tivibu uygulaması aracılığıyla izleyebilir dilerseniz film kiralayarak, daha önce izlemediğiniz yapımları görebilirsiniz.

Tivibu Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.