İndir5 > Mobil > Android > Tomb Raider 1 İndir (Android)

Tomb Raider 1 İndir (Android)

Android için Aksiyon Oyunu Efsanevi Tomb Raider serisinin masaüstü sürümünden sonra mobil platformlara sunulan ilk oyunu olan Tomb Raider 1, Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarınızda oynayabileceğiniz hoş aksiyon oyunlarından birisidir. Square-Enix tarafından geliştirilen bu oyun, video oyunlarının bir anlamda altın çağını başlatan Tomb Raider serisinin başlangıcı niteliğinde görülmektedir. Sponsorlu Bağlantılar Lara Croft’un Maceralarına […]

30 Mayıs 2015
Ücretli İngilizce 320 MB v.Son Sürüm
169
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Aksiyon Oyunu

Efsanevi Tomb Raider serisinin masaüstü sürümünden sonra mobil platformlara sunulan ilk oyunu olan Tomb Raider 1, Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarınızda oynayabileceğiniz hoş aksiyon oyunlarından birisidir. Square-Enix tarafından geliştirilen bu oyun, video oyunlarının bir anlamda altın çağını başlatan Tomb Raider serisinin başlangıcı niteliğinde görülmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar


Lara Croft’un Maceralarına Tanık Olun

Aksiyon oyunları içerisinde ayrı bir yere sahip olan ve masaüstü sürümünü benzer şekilde aynı hikaye ile mobil platforma taşıyan Tomb Raider 1 aynı zamanda üç boyutlu TPS türünün ilk örneklerinden birisidir. Kayıp şehir Atlantis’in izinde olan Lara Croft’u kontrol ettiğimiz oyunda Maya medeniyetinin gizemli bölgelerini ve Mısırın tarihi alanlarını ziyaret ediyoruz.

Tomb Raider 1 indir

Oyunun bir diğer özelliği ise aksiyon dışında aynı zamanda bulmaca türüne de ev sahipliği yapmasıdır. Tomb Raider 1’de bir bölgeden diğerine geçmek için bulmacaları tamamlamanız ve kimi zaman ortaya çıkan zorlu düşmanları egale etmeniz gerekiyor. Üstelik Tomb Raider 1’de önceki oyunlara nazaran iki ayrı bölüm daha olduğunu söylemeliyiz.

Tomb Raider 1 Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.