İndir5 > Mobil > iOS > Tomb Raider 1 İndir (iOS)

Tomb Raider 1 İndir (iOS)

iPhone ve iPad için Tomb Raider Oyunu 90’lı yılların en popüler oyunlarından birisi olan ve üç boyutlu grafikler ile tanışmamızı sağlayan Tomb Raider, yayınlandığı dönem, büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşarak Lara Croft ile maceralara atılmamızı sağlamıştı. Daha önce Android için kullanıcılara sunulan ve yeni bölümler eklenen oyun, şimdide İOS kullanıcılarına sunuldu. İOS işletim sistemli iPad ve […]

30 Mayıs 2015
Ücretli İngilizce 301 MB v.Son Sürüm
200
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad için Tomb Raider Oyunu

90’lı yılların en popüler oyunlarından birisi olan ve üç boyutlu grafikler ile tanışmamızı sağlayan Tomb Raider, yayınlandığı dönem, büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşarak Lara Croft ile maceralara atılmamızı sağlamıştı. Daha önce Android için kullanıcılara sunulan ve yeni bölümler eklenen oyun, şimdide İOS kullanıcılarına sunuldu. İOS işletim sistemli iPad ve iPhone’larınızda oynayabileceğiniz bu oyunla Tomb Raider serisinin ilk oyununa adım atıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar


Macera – Aksiyon Bir Arada

Square Enix tarafından mobil platformlar için yeniden düzenlenen oyun 90’lı yıllarda yayınlanmış olan ilk oyunu birebir mobil aygıtlarınıza taşıyor. Hali hazırda ilk oyun üzerine iki ayrı yeni bölümünde eklendiği Tomb Raider 1’de Lara Croft ile ilginç maceralara atılıyoruz.

Tomb Raider 1 oyna

Oyunu indirip oynamaya başladığınızda her ne kadar kurgu olarak eski görünse de yenilenen grafikleri ile oldukça dikkat çekici olduğunu görebilirsiniz. Tehlikenin hiç eksik olmadığı ve heyecanın bir an azalmadığı oyunda kendinizi bir anda Maya kalıntılarında ya da Mısır’ın gizemli antik piramitlerinde bulabilirsiniz.

Tomb Raider 1 Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.