İndir5 > Mac > Tor Messenger İndir (Mac)

Tor Messenger İndir (Mac)

Mac OS X bilgisayarınızda yazışmalarınızın güvenliğini sağlayarak mesajlaşabileceğiniz bir messenger programı.

24 Aralık 2016
138
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 41 MB
Sistem : Mac OS X
Versiyon : 0.1.0b2
Üretici : The Tor Project

Mac İçin Güvenli Anlık Mesajlaşma Programı

Tor Messenger programı Mac OS X işletim sistemli bilgisayarlar için geliştirilmiş bir anlık mesajlaşma programıdır. Ücretsiz olan bu programın önceliği kullanıcıların güvenliği. Bir internet tarayıcısı olan Tor Browser gibi kişisel bilgi güvenliğine önem vermekte. Mac OS X bilgisayarınızda kullanacağınız bu programı kullananların yazışmaları Tor ağına taşınmakta. Böylece yazışmalara erişim engellenmiş oluyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Ayrıca eğer Mac OS X bilgisayarınızda IRC, Google Talk, Yahoo, Twitter, Facebook Sohbet gibi farklı bir protokolde yazışıyorsanız bu yazışmalarınızı da Tor ağına taşıyabiliyorsunuz. Yani farklı yazışma protokollerini destekleyen bir program.

Tor Messenger mac3

Mac OS X bilgisayarınızdaki bu programın çalışma prensibi şöyle; yazışmalar tek bir Tor sunucusu üzerinde değil. Rastgele seçilen sunucular arasında değiştirilip karşı tarafa gönderiliyor. Böylece yazışmaların izlenmesi imkansız oluyor ve yazışmalarınız kayıt altına alınamıyor. Bu program Windows işletim sistemi içinde geliştirilmiş bir program.

Tor Messenger Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.