İndir5 > Mobil > iOS > Traffic Rider İndir (iOS)

Traffic Rider İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için yerli oyun geliştirici Soner Kara tarafından geliştirilen bu oyun gerçekçi bir motosiklet sürme oyunudur.

7 Mart 2016
Ücretsiz Türkçe 129 MB
161
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Motosiklet Sürme Oyunu

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Traffic Rider oyunu bir motosiklet sürme oyunudur. Yerli oyun geliştiricisi Soner Kara tarafından geliştirilen bu oyunda kullanabileceğiniz birçok motosiklet var. Motosikletler tabi ki kilitli ve ilerledikçe bu kilitler açılıyor.

Sponsorlu Bağlantılar


iOS cihazlarınızdaki bu oyunda gerçekçi bir sürüş keyfi yaşayacaksınız ve kimi zaman gündüz kimi zaman gece motosiklet kullanacaksınız. Eğer isterseniz motosikletinizle akrobasi hareketleri de yapabilirsiniz. Motosikletinizi süreceğiniz yolu siz belirliyorsunuz. iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde ister tek yönlü isterseniz çift yönlü yol seçebiliyorsunuz.

Traffic Rider ios2

iOS cihazınızdaki motosikletinizi sürerken alacağınız puanlar sürüş becerinize göre değişmekte. Örneğin ne kadar hızlı giderseniz alacağınız puanda artar yada 100 km üzeri hızla giderken yakın sollama yaparsanız hem ekstra skor hemde para kazanırsınız. Ayrıca çift yönlü yolda karşı şeritte giderseniz yine hem ekstra skor hemde para kazanırsınız, eğer motorunuzu tek teker üzerinde sürerseniz hem ekstra skor hemde para alırsınız.

Traffic Rider Ekran Görüntüleri

Traffic Rider Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.