İndir5 > Oyun > Trial Motorbikes

Trial Motorbikes

Üç Boyutlu Motosiklet Oyunu Gamehitzone tarafından geliştirilen oyunlar arasında yer alan Trial Motorbikes, geliştiriciye ait diğer oyunlarda olduğu gibi orta düzey grafiklere sahip, basit bir oyundur. Temelde üç boyutlu motosiklet sürüş deneyimi yaşamanızı hedefleyen oyunda, araçlar ve diğer özel görevler ile daha uzun süre vakit geçirebiliyorsunuz. Oyun her ne kadar alternatiflerine oranla daha düşük grafiklere […]

6 Mayıs 2015
168
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 29.8 MB
Sistem : Windows(Tümü)
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : GameHitZone

Üç Boyutlu Motosiklet Oyunu

Gamehitzone tarafından geliştirilen oyunlar arasında yer alan Trial Motorbikes, geliştiriciye ait diğer oyunlarda olduğu gibi orta düzey grafiklere sahip, basit bir oyundur. Temelde üç boyutlu motosiklet sürüş deneyimi yaşamanızı hedefleyen oyunda, araçlar ve diğer özel görevler ile daha uzun süre vakit geçirebiliyorsunuz. Oyun her ne kadar alternatiflerine oranla daha düşük grafiklere sahip olsa da keyifli dakikalar yaşamanızı sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Düşük Boyut Yüksek Grafik Deneyimi

Trial Motorbikes, sunulduğu dönem düşük boyut ve yüksek grafik iddiası ile kullanıcılarla buluşmuştu. Her ne kadar Gamehitzone oyunlarında düşük boyut ve orta düzey grafikler yer alıyor olsa da Trial Motorbikes’ta bir istisna yapılmış gibi görünüyor.

Trial Motorbikes indir

Oyunu indirip oynamaya başladığınızda üç boyutlu grafikler yanında seçeceğiniz motor ile ormanları dolaşabilir, görevleri tamamlayabilir ya da nitro atış seçeneğini açabilirsiniz. Bu modda daha gelişmiş bir motora ulaşırken yarış ve görevler sonucunda pek çok kupayı kazanabilirsiniz. Sizde basit ancak keyifli bir oyun arıyorsanız Trial Motorbikes’a mutlaka göz atmalısınız.

Trial Motorbikes Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.