İndir5 > Mobil > iOS > Triller İndir (iOS)

Triller İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde özel olsun yada olmasın müzikli video klipler çekebileceğiniz bir uygulama.

14 Ocak 2016
Ücretsiz İngilizce 40.2 MB v.Son Sürüm
274
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Video Klip Çekme Uygulaması

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Triller uygulaması bir müzik klibi yapma uygulamasıdır. Yani bu uygulama ile iOS cihazınızdan kendi kliplerinizi rahatlıkla çekebilirsiniz. Artık klip çekmek için birçok araç-gereç ihtiyacınız yok. iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinize bu uygulamayı yüklemeniz yeterli.

Sponsorlu Bağlantılar


Klibin güzel ve etkileyici olması ise sizin yaratıcılığınıza kalmış. Küçük bir ipucu; eğer klibin güzel olmasını istiyorsanız çekimleri güzel çekmelisiniz. iOS cihazınızdan çekimlerinizi bitirdikten sonra ise bu çekimleri bir klibe dönüştürmek için ihtiyaç duyabileceğiniz araçları uygulamada bulacaksınız.

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinize yükleyeceğiniz bu uygulama ile kendinize özel klipler çekebileceğiniz gibi iş yada arkadaşlarınız içinde klipler çekebilirsiniz. Örneğin bir kısa film, tanıtımı filmi, belgesel, komik bir klip v.b. Bu uygulamayı App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Triller ios-1

Uygulamanın bazı özellikleri şöyle;

  • Bir şarkı seçmek için Select butonuna dokunun
  • Çoklu video almak için Capture butonuna dokunun
  • Filtreler için Stylize butonuna dokunun
  • Müzikli videonuzu otomatik düzenleyin
  • Arkadaşlarınıza ve ailenize e-posta gönderin
  • Instagram, Vine, Twitter, Facebook, YouTube ve diğer sosyal ağlarda paylaşın

Triller Ekran Görüntüleri

Triller Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.