İndir5 > Blog > Ücretsiz Viber İndir

Ücretsiz Viber İndir

Viber mesajlaşma uygulaması sayesinde bilgisayarlar ve mobil cihazlar arasında ücretsiz olarak mesajlaşabilir, sesli ve görüntülü aramalar yapabilir, grup sohbetleri yapabilir, video ve fotoğraflar gönderebilirsiniz.

12 Ağustos 2017
377
Sponsorlu Bağlantılar
15 Yorum

Viber İle Ücretsiz Mesajlaşın, Aramalar Yapın

Ücretsiz mesajlaşma uygulamaları arasında oldukça popüler olan Viber uygulaması ile arkadaşlarınız ile mesajlaşabilir ve sesli aramalar yapabilirsiniz. Viber uygulaması bütün platformları desteklediği için oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Windows masaüstü bilgisayar, Windows 8 bilgisayar ve tabletler, Android cihazlar, iOS, Windows Phone, BlackBerry ve Symbian gibi bütün cihazları desteklemektedir.

Sponsorlu Bağlantılar


Viber uygulaması çapğraz platform desteği sunduğu için herhangi bir cihazdan diğer bütün Viber yüklü cihazları ücretsiz olarak arayabilir ve mesajlar gönderebilirsiniz.

Viber uygulaması hem sesli hemde görüntülü arama yapma imkanı sunmaktadır. HD kalitesinde sesli aramalar yapmanıza imkan tanır. Bütün bu aramalar için hiçbir ücret ödemezsiniz. Çünkü aramalar WiFi üzerinden ve 3G ağı üzerinden yapılmaktadır.

viber

Viber uygulaması ile grup sohbetleri de yapabiliyorsunuz. Dilediğiniz kadar gruplar oluşturuyor ve bu gruplarla mesajlaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda Viber ile arkadaşlarınıza fotoğraf ve videolar da gönderebiliyorsunuz. Viber uygulaması rengarenk çıkartmalar sunarak mesajlarınızı daha renkli ve eğlenceli hale getiriyor.

Viber uygulamasını ücretsiz olarak Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry ve Nokia cihazlara indirebilirsiniz.

Yine aynı şekilde Viber uygulamasını Windows PC ve Windows 8 bilgisayarlara da ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.


Benzer İndirmeler

15 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.