İndir5 > Windows > Ultrasurf İndir

Ultrasurf İndir

Yasaklanan bütün web sitelerine giriş yapmak için Ultrasurf programını indirin. Anonim gezinti, veri şifreleme ve IP gizleme özellikleri ile çok güvenli.

28 Ağustos 2017
Ücretsiz İngilizce 2,5 MB v.16.03
102
Sponsorlu Bağlantılar

Engelli Sitelere Girmenin En İyi Yolu

Ultrasurf programını kullanarak yasaklanan bütün web sitelerine giriş yapabilirsiniz. Özellikle ülkemizde yasaklanan sitelere her geçen gün yenileri ekleniyor. Buna ek olarak zaman zaman Facebook, Twitter, YouTube gibi sosyal medya sitelerine de erişim kısıtlanıyor yada engelleniyor. Bu gibi durumlarda bütün engelleri aşabilmek için Ultrasurf  programını kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Ultrasurf programı bizim gibi kısıtlamalar ülkesi olan Çin’liler tarafından geliştirilmiştir. Çinli kullanıcıların güvenli bir şekilde yasaklı sitelere girmek ve çevrimiçi gizliliklerini korumak için kullandığı bir programdır. Bu program dünyanın en popüler anti-sansür ve gizlilik programlarından birisidir.

Gizliliğinize önem  veren bu program gizliliğinizi çevrimiçi ortamda koruyor. Anonim bir şekilde internette gezinmenizi sağlıyor. IP adresinizi gizlemenin yanı sıra çerezleri temizler ve tarama geçmişinizi de siler. Uçtan uca şifreleme yöntemi kullanan bu program sayesinde güvenliğinizde en üst düzeyde sağlanmış oluyor.

Ultrasurf neler yapar ve ne işe yarar?

  • Erişime engellenen web sitelerine ve bu sitelerin içeriğine erişmek için sansürü kaldırır.
  • Ultrasurf proxy sunucularına olan bağlantınızı şifreler.
  • IP adresinizi gizleyerek web sitelerine Ultrasurf proxy sunucularının IP adreslerini gösterir.

Ultrasurf programı sadece web tarayıcısı üzerinden bilgilerinizi şifreleyip korur. Skype, e-posta istemcileri ve diğer uygulamaları şifrelemez.

Ultrasürf’ten çıkmak ve tüm geçici dosyaları silmek için kısayol Ctrl + Alt + D‘dir.

Ultrasurf Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.