İndir5 > Mobil > Android > Ultrasurf VPN İndir (Android)

Ultrasurf VPN İndir (Android)

Android için reklamsız, bant genişliği sınırı olmayan, hızlı ve kullanımı kolay bir VPN uygulamasıdır. Ultrasurf VPN uygulamasını ücretsiz indirin.

11 Ağustos 2017
Ücretsiz İngilizce 3,5 MB v.Son Sürüm
97
Sponsorlu Bağlantılar

En Hızlı ve Kolay VPN Uygulaması

Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz en basit VPN uygulamalarından birisi de Ultrasurf VPN uygulamasıdır. Karmaşık ayarlar yok ve tek tıklama ile açıp kapatabilirsiniz. Uygulama hiçbir şekilde reklam içermez. Eğer sizde yasaklı sitelere girmek için reklamsız, hızlı ve kullanımı kolay bir Android VPN uygulaması arıyorsanız Ultrasurf VPN tam size göredir.

Sponsorlu Bağlantılar


Bilgisayar için en popüler yasaklı sitelere giriş programı olan Ultrasurf programının Android versiyonudur. Henüz beta aşamasında olmasına rağmen oldukça başarılıdır. Ultrasurf VPN uygulamasını kullanmak için kayıt olmanıza gerek yok, oturum açmanıza gerek yok ve hiçbir şekilde bant genişliği sınırı bulunmuyor.

YouTube, Facebook, Twitter gibi sosyal ağların sınırlamalarını ve yasaklamalarını kaldırabilirsiniz. Bütün engelli sitelere giriş yaparken IP adresinizi de gizler. Ayrıca verilerinizi şifreleyerek hiçbir web sitesi ve kötü niyetli kişiler tarafından bilgilerinizin görüntülenmesine ve çalınmasına izin vermez. Herkese açık WiFi noktalarıda bu VPN uygulamasını kullanarak güvenli internet bağlantısı gerçekleştirebilirsiniz.

Ultrasurf VPN Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.