İndir5 > Windows > Unlocker İndir

Unlocker İndir

Unlocker programı hem ücretsiz hemde Türkçe dil desteğine sahip, silinemeyen dosyaları ve klasörleri silebilen başarılı bir programdır.

10 Ekim 2017
Ücretsiz Türkçe 393 KB v.1.9.2
27
Sponsorlu Bağlantılar

Silinmeyen Dosyalardan Kurtulun

Bazen bilgisayarınızda bir dosyayı yada klasörü silmek istediğinizde silme hatası alabilirsiniz. Başka bir kişi yada program tarafından kullanılıyor yada bu klasör silinemiyor gibi hata mesajları alırsınız. İşte Unlocker programı tam da bu burada devreye giriyor ve bu silinmeye  dosya ve klasörleri siliyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Unlocker programı tek bir tıklamayla kilitli dosyaları yeniden adlandırmaya, taşımaya veya silmeye yardımcı olur. Türkçe dil desteğine sahip olan, kullanımı ve arayüzü oldukça basit olan bu program sizi büyük bir dertten kurtaracak.

Unlocker halihazırda en yeni Windows sürümleri tarafından desteklenmekte ve 64bit’ler de dahil olmak üzere büyük kullanım alanına sahip.

Sonuç olarak Unlocker, tüm Windows cihazlarda bulunması gereken bir araçtır. Ücretsizdir ve bilgisayarın performansını kesinlikle düşürmez, etkilemez.

Unlocker Kullanımı

Programı indirip kurduğunuzda, farenin sağ tık menüsüne yerleşiyor. Silemediğiniz dosya yada klasör üzerine sağ tıkladığınızda Unlocker seçeneğini göreceksiniz. Unlocker seçeneğine tıkladığınızda karşınıza küçük bir pencere gelecek. Bu pencerede bu dosyaya ne yapacağınızı belirliyorsunuz. Açılır seçenekler arasında “Sil”, “Yeniden Adlandır” ve “Taşı” gibi seçenekler görülecek. Bu seçeneklerden istediğinizi seçerek “OK” deyip işlemi sonlandırıyorsunuz. İşlem sonucunda size sonucu bildiren küçük bildirim penceresi göreceksiniz.

Unlocker Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.