İndir5 > Windows > Viber İndir

Viber İndir

Anlık mesajlaşma ve görüntülü görüşme programları arasında en popüler programlardan olan Viber programı ile sevdiklerinizden hiç ayrı kalmayacaksınız.

24 Ağustos 2017
Ücretsiz İngilizce 80.5 MB
4262
Sponsorlu Bağlantılar
13 Yorum

Ücretsiz Olarak Mesajlaşın ve Sohet Edin

Viber programı Windows bilgisayarlarınızda anlık mesajlaşabileceğiniz, hem sesli hemde görüntülü olarak sohbet edebileceğiniz ücretsiz bir programdır. Hem Windows hemde mobil platformlar için yayınlanmış olan Viber programı dünya genelinde popüler bir programdır. Windows bilgisayarlarınızda kullacağınız bu programın en önemli özelliği program içinde reklam olmaması.

Sponsorlu Bağlantılar


Windows bilgisayarlarınızda kullanacağınız bu program cep telefonunuzun telefon rehberi ile senkronize olur ve telefon rehberinizdeki kişilerin hangilerinin Viber programını kullandığını size gösterir. Viber programında kullanıcı adınız telefon numaranız olduğu için kullanıcı adına veya şifreye ihtiyaç duymazsınız.

Viber windows

Böylece kullanıcı adı veya şifre unutma sorununuzda olmayacaktır. Sadece güvenliğiniz için giriş yaparken akvivasyon numarası girmeniz istenmektedir. Bu numara da zaten program tarafından verilmektedir. Siz sadece telefon numaranızı giriyorsunuz o kadar.

Windows işletim sistemli masaüstü bilgisayarlarınızadan ve dizüstü bilgisayarlarınızdan Viber programı sayesinde ücretsiz mesajlaşabilirsiniz. Viber kullanan bütün bilgisayar ve mobil cihazları ücretsiz olarak sesli ve videolu bir şekilde arayabilir ve mesajlar gönderebilirsiniz.

Viber uygulaması çapraz platform desteği sunduğu için Windows üzerinden Android, iOS, MAC, Windows Phone, BlackBerry ve Nokia cihazları ücretsiz olarak arayıp mesajlar gönderebiliyorsunuz. Windows için Viber uygulaması Viber kişileri, mesajları eşitler ve mobil cihazınızla arama geçmişi size sunar. Viber uygulamasını indirin, telefon numaranızı girin ve arkadaşlarınızla bağlantı kurun.

Viber Özellikleri

  • En iyi kalitede HD sesli aramalar
  • Video aramaları
  • Metin, fotoğraf ve etiket mesajları
  • Cep telefonu ve Windows arasında tam senkronizasyon
  • Cihazlar arasında devam eden aramaları aktarma

Windows İçin Viber Video


Benzer İndirmeler

13 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.