İndir5 > Mac > Vivaldi İndir (Mac)

Vivaldi İndir (Mac)

Mac OS X tablet ve bilgisayarlarınızda hızlı ve güvenilir bir alternatif internet tarayıcı arıyorsanız bu tarayıcıyı mutlaka deneyin.

11 Ağustos 2017
Ücretsiz Türkçe 61.5 MB
133
Sponsorlu Bağlantılar

Mac İçin Ücretsiz Alternatif İnternet Tarayıcısı

Mac OS X işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilen Vivaldi isimli bu program ücretsiz olarak yayınlanan bir web tarayıcı. Bu alanda Chrome, Firefox gibi devlere karşı bazı avantajları ile denenmesi gereken bir tarayıcı. Çünkü Mac OS x tablet ve bilgisayarınızdaki bu tarayıcı güvenilir, hızlı ve son derece kullanışlı. Ayrıca bu tarayıcı sürekli olarak kendini geliştirmekte.

Sponsorlu Bağlantılar


Halen geliştirilmesine rağmen kullanıma sunulan bu tarayıcı kullanıcıların geri bildirimleri ile kendini daha iyi geliştirmekte. Mac tablet ve bilgisayarlar için yapılan her güncelleme ile daha stabil olmakta. Bu tarayıcı tek bir sekme ile kullanıcının her istediğini vermeye çalışıyor.

vivaldi-mac-2

Şu an için sadece PC için yayınlanan tarayıcının mobil sürümü de ilerleyen zamanlarda çıkacak. Şu anda mail desteği yok ama çok kısa sürede kendi e-posta servisi ile gelecek. Mac OS X tablet ve bilgisayarlarınızdaki normal internet tarayıcılara göre karışık gelebilir ama tarayıcının amacı ihtiyacınız olan herşeyi size aynı anda sunmak istemesi. Tablet ve bilgisayarınızda kullandıkça alışacaksınız. Ayrıca ilerleyen zamanlarda eklenti desteği de olacak.

Vivaldi Ekran Görüntüleri

Vivaldi Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.