İndir5 > Öneriler > VLC Media Player İndir

VLC Media Player İndir

Her türlü ses ve video formatlarını oynatan gelişmiş taşınabilir ve ücretsiz multimedya oynatıcısı olan VLC Media Player programını indirin.

26 Mayıs 2017
Ücretsiz Türkçe 29.5 MB v.2.2.6
260
Sponsorlu Bağlantılar

VLC Media Player Bütün Videoları Oynatın

VLC Media Player tüm dünyada on milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilen nihai bir medya oynatıcıdır. En iyi çözümlerden birisi ve tam sürümü 100% ücretsiz olarak sunulmaktadır. Çeşitli ses ve video formatlarının (Flash, MPEG-4, DivX, MP3, OGG, …) yanı sıra DVD, VCD ve çeşitli streaming protokolleri de desteklemektedir.

Sponsorlu Bağlantılar


Ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir medya oynatıcı olan  VLC Media Player programı neredeyse bütün formatları desteklemektedir. Basit bir arayüzü bulunuyor ve çok gelişmiş özelliklere sahip.  VLC Media Player sayesinde ekstra codek paketleri kurmanıza gerek yok.  Bu program video ve ses filtreleri, codecler, çıkış modülleri, altyazılar, arayüz kaplaması ve çoklu dil desteği sunmaktadır.

Programın artıları: Bazı güzel özelliklerinden birisi de Mozilla Plugin, ActiveX eklentisi, tercihleri ve önbelleği silmek gibi seçenekler sunmasıdır.  Önemli bir avantajı VideoLAN Client ekstra codec paketleri yüklemenizi gerektirmez. Gömülü tüm gerekli codecler ile birlikte çalışır. Ayrıca VideoLAN Server veya başka bir kaynak tarafından gönderilen bir ağdan bir akışı izleyebilirsiniz. 

VLC Media Player Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.