İndir5 > Mobil > iOS > Vodafone Yanımda İndir (iOS)

Vodafone Yanımda İndir (iOS)

Eğer iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde Vodafone hattına sahip iseniz hattınız ile ilgili hem ihtiyaç duyduğunuz bilgilere ulaşabilirsiniz hemde gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

2 Mayıs 2016
Ücretsiz Türkçe 18 MB v.Son Sürüm
303
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Vodafone Uygulaması

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş Vodafone Yanımda uygulaması bir Vodafone bireysel müşteri uygulamasıdır. Yani Vodafone hattına sahip bireysel müşterilerin operatörleri ile ilgili her türlü işlemleri yapabilecekleri ve her türlü bilgiye sahip olabilecekleri bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar


App Store’dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu resmi uygulama ile fatura sorgulamadan ek paket satın alma, tarife değiştirmeden kalan kullanımlarınızı görmeye kadar birçok bilgiye erişebilir ve birçok işlem yapabilirsiniz. Örneğin iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizde Vodafone faturasız bir hattınız varsa bu uygulama ile kalan internet, konuşma ve mesajlaşma haklarınızı görebilirsiniz.

Yalnız şunu unutmayın! bu uygulamayı kullanabilmek için iOS cihazınızda internet olması şart. Ayrıca iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizden uygulamaya ilk girişte sizden şifre istiyor. Eğer şifrenizi bilmiyorsanız aynı ekrandan ücretsiz olarak şifre isteyebiliyorsunuz ve beni hatırla seçeneğini seçerseniz artık sonraki girişlerde şifre girmenize gerek kalmayacak.

Vodafone Yanımda ios3

Ayrıca iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizin ana ekranına widget olarak ekleyebilir ve her seferinde uygulamaya girmeden doğrudan ana ekran üzerinden istediğiniz bilgilere ulaşabilir veya işlem yapabilirsiniz. Bu uygulama ile ek paket satın alabilir, tarifenizi kontrol edebilir, kalan kullanım haklarınızı öğrenebilir, TL yükleyebilir, bakiyenizi öğrenebilir, başka birisine TL gönderebilir yada başka birisinden TL alabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.