İndir5 > Windows > VPN Unlimited İndir

VPN Unlimited İndir

Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarlarınızda engellenen sitelere gizliliğinizi koruyarak yasaklanmış sitelere girebileceğiniz bir uygulama.

23 Şubat 2017
Ücretsiz Türkçe 15.25 MB v.Son Sürüm
272
Sponsorlu Bağlantılar

PC ve Tablet İçin Engelli Sitelere Girme Uygulaması

VPN Unlimited uygulaması Windows 8.1 ve üzeri işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilmiş ve adından da anlaşılacağı gibi bir VPN uygulamasıdır. Yani girilmesi engellenen sitelere bu uygulama sayesinde özgürce girebilirsiniz. Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama ile internetteki hiçbir engellere takılmayacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar


Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarlarınızdaki bu uygulamanın görevlerinden birisi erişimi engellenmiş sitelere girmenizi sağlasa da bir diğer görevi ise güvenli web gezintisi sağlamak. Yani tablet ve bilgisayarınızdan gireceğiniz site yasaklanan bir site olmasa da WiFi üzerinden gelecek tehditlerden kendinizi korumak içinde bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

VPN Unlimited windows-1

Uygulama Windows 8.1 ve üzeri tablet ve bilgisayarınızın IP adresini gizliyor ve böylece sizi kimse takip edemiyor. Ayrıca sizi başka bir ülkeden giriş yapıyormuş gibi göstermekte. Bilindiği gibi ülkemizde Facebook, YouTube, Twitter gibi sitelere ara ara girişler engellenmekte. Bu gibi durumlarda uygulama sizi Türkiye dışından sitelere giriyormuşsunuz gibi gösterdiği için tablet ve bilgisayarınızdan engellenmiş sitelere kolayca girebiliyorsunuz.

VPN Unlimited Ekran Görüntüleri

VPN Unlimited Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.