İndir5 > Mobil > iOS > VPN Unlimited İndir (iOS)

VPN Unlimited İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizden engellenen sitelere gizliliğinizi koruyarak yasaklanmış sitelere girebileceğiniz bir uygulama.

23 Şubat 2017
Ücretsiz Türkçe 54.7 MB v.Son Sürüm
204
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Yasaklanan Sitelere Girme Uygulaması

VPN Unlimited uygulaması iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş ve adından da anlaşılacağı gibi bir VPN uygulamasıdır. Yani girilmesi engellenen sitelere bu uygulama sayesinde özgürce girebilirsiniz. iOS cihazınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama ile internetteki hiçbir engellere takılmayacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar


iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu uygulamanın görevlerinden birisi erişimi engellenmiş sitelere girmenizi sağlasa da bir diğer görevi ise güvenli web gezintisi sağlamak. Yani iOS cihazınızdan gireceğiniz site yasaklanan bir site olmasa da WiFi üzerinden gelecek tehditlerden kendinizi korumak içinde bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

VPN Unlimited ios-3

Uygulama iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizin IP adresini gizliyor ve böylece sizi kimse takip edemiyor. Ayrıca sizi başka bir ülkeden giriş yapıyormuş gibi göstermekte. Bilindiği gibi ülkemizde Facebook, YouTube, Twitter gibi sitelere ara ara girişler engellenmekte. Bu gibi durumlarda uygulama sizi Türkiye dışından sitelere giriyormuşsunuz gibi gösterdiği için iOS cihazınızdan yasaklanan sitelere kolayca girebiliyorsunuz.

VPN Unlimited Ekran Görüntüleri

VPN Unlimited Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.