İndir5 > Mac > VPN Unlimited İndir (Mac)

VPN Unlimited İndir (Mac)

Mac OS X tablet ve bilgisayarlarınızda engellenen sitelere gizliliğinizi koruyarak yasaklanmış sitelere girebileceğiniz bir uygulama.

23 Şubat 2017
107
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 8.8 MB
Sistem : Mac OS X 10.10 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : KeepSolid

Mac İçin Engelli Sitelere Girme Uygulaması

VPN Unlimited uygulaması Mac OS X işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilmiş ve adından da anlaşılacağı gibi bir VPN uygulamasıdır. Yani girilmesi engellenen sitelere bu uygulama sayesinde özgürce girebilirsiniz. Mac OS X tablet ve bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama ile internetteki hiçbir engellere takılmayacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar


Mac OS X tablet ve bilgisayarlarınızdaki bu uygulamanın görevlerinden birisi erişimi engellenmiş sitelere girmenizi sağlasa da bir diğer görevi ise güvenli web gezintisi sağlamak. Yani Mac OS X tablet ve bilgisayarınızdan gireceğiniz site yasaklanan bir site olmasa da WiFi üzerinden gelecek tehditlerden kendinizi korumak içinde bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

VPN Unlimited mac-3

Uygulama Mac OS X tablet ve bilgisayarınızın IP adresini gizliyor ve böylece sizi kimse takip edemiyor. Ayrıca sizi başka bir ülkeden giriş yapıyormuş gibi göstermekte. Bilindiği gibi ülkemizde Facebook, YouTube, Twitter gibi sitelere ara ara girişler engellenmekte. Bu gibi durumlarda uygulama sizi Türkiye dışından sitelere giriyormuşsunuz gibi gösterdiği için Mac OS X tablet ve bilgisayarınızdan yasaklanan sitelere kolayca girebiliyorsunuz.

VPN Unlimited Ekran Görüntüleri

VPN Unlimited Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.