İndir5 > Mobil > Windows Phone > VPN Unlimited İndir (Windows Phone)

VPN Unlimited İndir (Windows Phone)

Windows Phone cihazlarınızda engellenen sitelere gizliliğinizi koruyarak yasaklanmış sitelere girebileceğiniz bir uygulama.

23 Şubat 2017
Ücretsiz Türkçe 6 MB v.Son Sürüm
267
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Yasaklı Sitelere Girme Uygulaması

VPN Unlimited uygulaması Windows Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş ve adından da anlaşılacağı gibi bir VPN uygulamasıdır. Yani girilmesi engellenen sitelere bu uygulama sayesinde özgürce girebilirsiniz. Windows Phone cihazınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama ile internetteki hiçbir engellere takılmayacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar


Windows Phone cihazlarınızdaki bu uygulamanın görevlerinden birisi erişimi engellenmiş sitelere girmenizi sağlasa da bir diğer görevi ise güvenli web gezintisi sağlamak. Yani Windows Phone cihazınızdan gireceğiniz site yasaklanan bir site olmasa da WiFi üzerinden gelecek tehditlerden kendinizi korumak içinde bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

VPN Unlimited windows phone-1

Uygulama Windows Phone cihazınızın IP adresini gizliyor ve böylece sizi kimse takip edemiyor. Ayrıca sizi başka bir ülkeden giriş yapıyormuş gibi göstermekte. Bilindiği gibi ülkemizde Facebook, YouTube, Twitter gibi sitelere ara ara girişler engellenmekte. Bu gibi durumlarda Windows Phone cihazınızdaki bu uygulama sizi Türkiye dışından sitelere giriyormuşsunuz gibi gösterdiği için engellenmiş sitelere kolayca girebiliyorsunuz.

VPN Unlimited Ekran Görüntüleri

VPN Unlimited Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.