İndir5 > Mobil > Android > WCleaner for WA İndir (Android)

WCleaner for WA İndir (Android)

Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullandığınız WhatsApp uygulamasının geride bıraktıklarını temizleyebileceğiniz ve yedek alabileceğiniz bir uygulama.

30 Kasım 2015
143
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 2 MB
Sistem : Android 2.3 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : vAlmaraz

Android İçin WhatsApp Temizleme ve Yedekleme Uygulaması

WCleaner for WA uygulaması Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir WhatsApp önbelleğini temizleme ve yedek alma uygulamasıdır. Yani WhatsApp uygulamasında size gelen yada sizin gönderdiğiniz resim, video, sohbet v.b. verilerinizi silebilir yada bunları yedekleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra WhatsApp uygulamasının gereksiz dosyalarını da silen bir uygulama. Böylece Android cihazınızın şişmesini engellemiş olursunuz.

Sponsorlu Bağlantılar


Bilindiği gibi WhatsApp uygulaması, kullanıldıkça  mobil cihazınızda birçok kalıntı da bırakmakta. Bu kalıntılarda bu uygulama tarafından silinmekte. El ile yapabileceğiniz bu işlemleri uygulama tek seferde yapıyor. Temizleme işlemi sonrası Android cihazınızın depolama alanında yer açılıyor.

WCleaner for WA android-1

Android İçin WhatsApp İndir

Eğer silinmesini istemediğiniz dosya, resim, video v.b. veri varsa bunları başka bir bölüme taşıyabilirsiniz. Sonrasını uygulama yapıyor. Sizde WhatsApp uygulaması ile gelen resim, videoların, profil resimlerin, sesli notların, duvar kağıtlarının çokluğundan sıkıldıysanız bu uygulamayı deneyin. Uygulamanın reklam içermeyen ücretli sürümü de mevcut.

WCleaner for WA


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.