İndir5 > Mobil > iOS > We Heart It İndir (iOS)

We Heart It İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizden fotoğraflarınızı paylaşabileceğiniz ve paylaşılan fotoğrafları görebileceğiniz bir uygulama.

17 Şubat 2017
157
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 79.7 MB
Sistem : iOS 8.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : We Heart It

iPhone ve iPad İçin Fotoğraf Paylaşma Uygulaması

We Heart It uygulaması iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir fotoğraf paylaşma uygulamasıdır. Instagram benzeri olan bu uygulamayı iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Dünya çapında popüler olan uygulamada her türlü resmi görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizden hem paylaşılan fotoğrafları görebilir hemde kendi fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz. Beğendiğiniz fotoğraflarla koleksiyon yapabilirsiniz. Uygulamaya iOS cihazınızdan Facebook, Twitter veya Google+ hesabınız ile giriş yapabilirsiniz. Eğer isterseniz size hitap eden fotoğrafları arayarak da bulabilirsiniz.

We Heart It ios3

Uygulamada yüksek kaliteye sahip fotoğrafları iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinize indirebilir, bu fotoğrafları duvar kağıdı yapabilir yada hesabınızdaki galerinize ekleyebilirsiniz. Diğer yandan istediğiniz fotoğrafları sosyal medya hesabınızda paylaşma imkanınız da var.

We Heart It Ekran Görüntüleri

We Heart It Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.