İndir5 > Mobil > Android > WhatAlert İndir (Android)

WhatAlert İndir (Android)

WhatsApp kişiler listesindeki istediğiniz kişileri bu uygulamaya ekleyerek online olma zamanlarını ve profil değişikliklerini anlık olarak öğrenebileceğiniz bir uygulama.

7 Aralık 2016
Ücretsiz İngilizce 3.7 MB v.Son Sürüm
361
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin WhatsApp Kişileri Takip Uygulaması

WhatAlert uygulaması Android akıllı telefon ve tabletler için geliştirilmiş ücretsiz bir Whatsapp kişi takibi uygulamasıdır. Eğer Android cihazınızda WhatsApp uygulamasını kullanıyorsanız ve WhatsApp’taki kişilerin anlık durumlarını öğrenmek istiyorsanız bu uygulamayı mutlaka deneyin. Çünkü bu uygulama ile WhatsApp’taki kişilerin yaptıkları her değişikliği ve online olma durumunu anında görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Kısaca WhatsApp casusu diyebilirsiniz. Uygulamanın ücretli sürümü de bulunmakta. Uygulamada sizin belirlediğiniz kişiler çevrimiçi olunca veya profil fotoğraflarını değiştirince Android cihazınıza anında bildirim gelmekte. Ayrıca belirlediğiniz bu kişilerin gerçek zamanlı olarak ne zaman saat kaçta çevrimiçi olduklarını da görme imkanınız var.

WhatAlert android-2

Buradan indireceğiniz bu ücretsiz sürümde reklam bulunmakta ve ayrıca size gösterilen bilgiler sınırlı. Sizin için önemli olan insanları bu uygulamayla seçerek en son ne zaman online olduklarını, online olma tarih ve saatlerini ve profil fotoğrafı değiştirme bilgilerini anlık olarak öğrenebilirsiniz.

WhatAlert Ekran Görüntüleri

WhatAlert Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.