İndir5 > Mobil > Android > WhatsApp Business APK İndir

WhatsApp Business APK İndir

WhatsApp Business ile işletme sahipleri hem çalışanları hemde müşterileri ile iletişime geçip mesajlaşabilecek. Aynı telefonda iki aynı numara ile iki ayrı WhatsApp kullanın.

11 Ekim 2017
Ücretsiz İngilizce 42 MB v.Son Sürüm
22
Sponsorlu Bağlantılar

Özel İşletmeler İçin Mesajlaşma Uygulaması

WhatsApp Business Nedir?
İş yeri sahibi ve işletme sahipleri için geliştirilen WhatsApp mesajlaşma uygulamasıdır. Aslında WhatsApp uygulaması ile tamamen aynıdır ancak işletmelere özel profil alanına sahiptir ve iş ve özel numaraları birbirinden ayırma imkanı  sunuyor. Şirketinize ait değleri bilgileri profilinizde paylaşıyorsunuz ve bu profilden web sitenizi, konumunuzu ve iletişim bilgilerinizi paylaşıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar


WhatsApp Business iş yeri profili oluşturma
WhatsApp Business ile iş yeri profili oluşturmak için tek yapmanız gereken uygulamayı yükledikten sonra Ayarlar sekmesine gelmek, buradan Profil sayfanıza gelin ve sağ üst köşedeki kalem simgesine tıklayın. Buradan iş yerinize ait bilgileri girerek profil oluşturabiliyorsunuz. 

WhatsApp Business ile otomatik cevaplar
Müşterilerinize mesai saatleri dışında otomatik mesajlar atabilirsiniz. Müşterilerinizin attığı mesajlara otomatik yanıtlar göndermek için tek yapmanız gereken Away message (Uzak mesaj) alanında gerekli bilgileri girmek. Otomatik mesajların hangi saatler arasında atılacağını belirleyebiliyorsunuz.

WhatsApp Business Diğer Özellikleri

Uygulamanın sabit hat desteği sayesinde bir sabit hat (veya sabit) telefon numarası ile WhatsApp Business kullanabilirsiniz. Sabit telefonu doğrulamak için doğrulama sırasında, bir telefon görüşmesi kodu almak için “Beni ara” seçeneğini seçmelisiniz.

Aynı telefonda hem normal WhatsApp Messenger hemde WhatsApp Business kullanabilirsiniz. Özellikle çift hat kullananlar iş telefon numarası için WhatsApp Business kullanabilirler.

WhatsApp Business Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.