İndir5 > Mac > WhatsApp Messenger İndir (Mac)

WhatsApp Messenger İndir (Mac)

Artık WhatsApp uygulamasının MAC OS bilgisayarlar için masaüstü program çıktı. Böylece WhatsApp Web kullanmadan MAC OS bilgisayarınızdan WhatsApp kullanabilirsiniz.

11 Mayıs 2016
157
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 51.7 MB
Sistem : Mac OS X 10.9 ve üzeri
Versiyon : -
Üretici : WhatsApp

Mac Masaüstü İçin WhatsApp Programı

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma ve sohbet uygulaması olan WhatsApp Messenger programı sonunda Mac OS X işletim sistemi masaüstü içinde çıktı. Şimdiye kadar MAC OS bilgisayarımızda WhatsApp Web olarak kullanabildiğimiz WhatsApp uygulaması artık bir program şeklinde.

Sponsorlu Bağlantılar


Bilindiği gibi WhatsApp Messenger uygulamasının WhatsApp Web özelliği ile Mac bilgisayarımızdan WhatsApp uygulamasını kullanabiliyorduk ama WhatsApp Web sadece internet tarayıcı üzerinden çalışıyordu ve WhatsApp Web üzerinden yazışmalarımızı takip edebilmek için tarayıcı sekmelerinizi değiştirmeliyiz. Bu masaüstü programı ile bunların hepsi geride kaldı.

WhatsApp Messenger mac-2

Mac OS bilgisayarınızın masaüstü için sunulan WhatsApp Messenger programı ile WhatsApp Messenger uygulaması ile yapabildiğiniz herşeyi yapabiliyorsunuz. Yani farklı olan birşey yok. İlk kullanımda QR kodu okutmalısınız.

WhatsApp Messenger Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.