İndir5 > Mobil > Android > WhatsOnline İndir (Android)

WhatsOnline İndir (Android)

Android cihazlarınızda yüklü olan WhatsApp’taki kişilerden istediğinizi onlar sizi engellese dahi izleyebileceğiniz bir uygulama.

7 Aralık 2016
261
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 3.5 MB
Sistem : Android 4.0.3 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm

Android İçin WhatsApp Kişilerini Takip Etme Uygulaması

WhatsOnline uygulaması Android işletim sistemli akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilmiş bir WhatsApp kişilerinizi takip etme uygulamasıdır. WhatsApp tarafından geliştirilen resmi uygulama olmayan bu uygulama ile artık kimlerin WhatsApp’ta online (çevrimiçi) olup olmadığı görebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Eğer sizin için özel birileri varsa ve bu özel kişilerin WhatsApp’ta çevrimiçi olup olmadıkları önemli ise bu uygulama tam size göre. WhatsOnline uygulamasını Google Play’den ücretsiz olarak Android cihazınıza yükledikten sonra uygulama sizden WhatsApp kişilerine erişim izni isteyecektir.

Siz bu izni verdikten sonra online olduğunu öğrenmek istediğiniz kişileri WhatsOnline uygulamasına ekliyorsunuz. Artık gerisini uygulama yapacaktır. Yani bu seçtiğiniz kişilerin en son ne zaman WhatsApp’ta online olduğunu, gün içinde hangi saatlerde çevrimiçi olduğunu, gün içinde kaç saat çevrimiçi olduğunu, gün içinde kaç defa WhatsApp’a girdiğini öğrenebileceksiniz.

WhatsOnline android-1

Bu uygulama ile kişileri takip ederken karşınızdaki kişinin bundan haberi olmaz. Ayrıca izlemek istediğiniz kişi sizi engellemiş olsa dahi siz takip edebilirsiniz. Son olarak eğer karşınızdaki kişi son görülme zamanını kapalı konumda tutsa dahi siz yine bu kişileri görebilirsiniz. İster eşiniz olsun ister çocuğunuz olsun isterse iş arkadaşınız olsun hiç farketmez. Her şekilde ve şartta izleyebileceksiniz.

ÖNEMLİ: OYUN MAĞAZADAN KALDIRILDIĞI İÇİN BENZER OYUNLARIN BULUNDUĞU SAYFAYA YÖNLENDİRİLECEKSİNİZ.

WhatsOnline Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.