İndir5 > Mobil > iOS > WhatsOnline İndir (iOS)

WhatsOnline İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizde yüklü olan WhatsApp’taki kişilerden istediğinizi onlar sizi engellese dahi izleyebileceğiniz bir uygulama.

21 Aralık 2015
248
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 4 MB
Sistem : iOS 8.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : SocialAgent

iPhone ve iPad İçin WhatsApp Kişilerini Takip Etme Uygulaması

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen WhatsOnline uygulaması WhatsApp’ta online olan kişileri gösteren bir uygulamadır. WhatsApp tarafından geliştirilen resmi uygulama olmayan bu uygulama ile artık kimlerin WhatsApp’ta online (çevrimiçi) olup olmadığı görebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Eğer sizin için özel birileri varsa ve bu özel kişilerin WhatsApp’ta çevrimiçi olup olmadıkları önemli ise iOS cihazlar için geliştirilmiş bu uygulama tam size göre. WhatsOnline uygulamasını App Store’dan ücretsiz olarak iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinize yükledikten sonra uygulama sizden WhatsApp kişilerine erişim izni isteyecektir.

Siz bu izni verdikten sonra online olduğunu öğrenmek istediğiniz kişileri WhatsOnline uygulamasına ekliyorsunuz. Artık gerisini uygulama yapacaktır. Yani iOS cihazınızda seçtiğiniz kişilerin en son ne zaman WhatsApp’ta online olduğunu, gün içinde hangi saatlerde çevrimiçi olduğunu, gün içinde kaç saat çevrimiçi olduğunu, gün içinde kaç defa WhatsApp’a girdiğini öğrenebileceksiniz.

WhatsOnline ios-1

iOS cihazınızdaki bu uygulama ile kişileri takip ederken karşınızdaki kişinin bundan haberi olmaz. Ayrıca izlemek istediğiniz kişi sizi engellemiş olsa dahi siz takip edebilirsiniz. Son olarak eğer karşınızdaki kişi son görülme zamanını kapalı konumda tutsa dahi siz yine bu kişileri görebilirsiniz. İster eşiniz olsun ister çocuğunuz olsun isterse iş arkadaşınız olsun hiç fark etmez her şekilde ve şartta iOS cihazınızdan istediğiniz kişiyi izleyebileceksiniz.

WhatsOnline Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.