İndir5 > Blog > Windows 10 Yükseltme Güncellemesi Nasıl Engellenir?

Windows 10 Yükseltme Güncellemesi Nasıl Engellenir?

Windows 10 Yüklemek İstemiyorsanız… Her ne kadar Windows 10 merakla beklenen bir işletim sistemi olsa da belirli nedenlerden dolayı Windows 10’a yükseltmek istemeyenlerde olacaktır. Ama Microsoft herkese Windows 10 yükseltme güncellemesi ve Windows 10 Reservasyon isteği göndermekte. Peki Windows 10’a yükseltmek istemiyorsak ne yapmalıyız? Bunun için Windows 10 güncelleme isteğiniz kapatmalıyız. Sponsorlu Bağlantılar Windows 10 […]

10 Ağustos 2015
224
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 Yüklemek İstemiyorsanız…

Her ne kadar Windows 10 merakla beklenen bir işletim sistemi olsa da belirli nedenlerden dolayı Windows 10’a yükseltmek istemeyenlerde olacaktır. Ama Microsoft herkese Windows 10 yükseltme güncellemesi ve Windows 10 Reservasyon isteği göndermekte. Peki Windows 10’a yükseltmek istemiyorsak ne yapmalıyız? Bunun için Windows 10 güncelleme isteğiniz kapatmalıyız.

Sponsorlu Bağlantılar


Windows 10 Reserve ve Güncellemeleri Kapatma

Eğer reservasyon yaptırdıktan sonra belirli bir nedenden dolayı iptal ettirmek isterseniz bu mümkün. Bunun için ekranınızın en alt sağ köşesinde yer alan Windows ikonuna tıklayın ve karşınıza çıkan sayfanın altında bulunan “Reservasyonunuzu iptal edin” seçeneğine tıklayın.

windows 10 reservasyon iptal etme

Eğer reservasyon iptali yapmadıysanız ve Windows 10 güncellemesi almışsanız bunun içinde güncellemeler bölümüne girin ve güncellemeyi ileri bir tarihe alın.


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.