İndir5 > Blog > Windows 10’da God Mode Nasıl Açılır?

Windows 10’da God Mode Nasıl Açılır?

Windows 10’un God Mode Özelliği God mode tabiri genellikle oyun oynarken duymaktayız. Çünkü oyunlarda God mode yapan birisi sınırsız güce ve ölümsüzlüğe sahip olmakta. God mode özelliği artık Windows 10’da da mevcut. Ama oyunlardan bildiğimiz  gibi bir şey değil. Windows 10’daki God mode özelliği, Windows 10’un ince ayarlarına erişimi sağlayan bir özellik. Sponsorlu Bağlantılar God […]

13 Ağustos 2015
181
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10’un God Mode Özelliği

God mode tabiri genellikle oyun oynarken duymaktayız. Çünkü oyunlarda God mode yapan birisi sınırsız güce ve ölümsüzlüğe sahip olmakta. God mode özelliği artık Windows 10’da da mevcut. Ama oyunlardan bildiğimiz  gibi bir şey değil. Windows 10’daki God mode özelliği, Windows 10’un ince ayarlarına erişimi sağlayan bir özellik.

Sponsorlu Bağlantılar


God Mode Sayfası Nereden Açılır?

God mode sayfası bilgisayarınızın herhangi bir yerinde bulabileceğiniz bir sayfa değil. Yani bilgisayarınızı didik didik etmenize gerek yok. Windows 10’da God mode sayfasını açabilmeniz için öncelikle masaüstünde olmalısınız. Daha sonra masaüstünde yeni bir klasör açın ve klasör adını “GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}” şeklinde yazın. “Enter” tuşuna bastığınız zaman karşınıza God mode sayfası çıkacaktır. Tabi bunu yapmak için yönetici olmanız gerekiyor.

windows 10 God mode

NOT: GOD MODE SAYFASINDA YAPACAĞINIZ DEĞİŞİKLİKLERİ NOT ALMANIZI ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUZ.


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.