İndir5 > Windows > Windows 7 Service Pack 1 İndir

Windows 7 Service Pack 1 İndir

Windows 7 Service Pack 1 (SP1) güncellemesi bir çok güvenlik, performans ve kararlılık güncelleştirmelerini birlikte sunan en önemli güncellemedir.

12 Ağustos 2017
401
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 1,9 GB
Sistem : Windows 7
Versiyon : SP1
Üretici : Microsoft

Windows 7 İçin SP1 Güncellemesi

Windows 8 ve Windows Server 2008 R2 için yayımlanan Windows 7 Service Pack 1 (SP1) güncellemesi  bilgisayarınızın güvenlik, performans ve kararlılık güncelleștirmelerini içermektedir. SP1 güncellemesi ile birlikte bir çok önemli yenilik ve geliştirme sunulmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar


Windows 7 SP1 güncellemesinde, HDMI ses aygıtlarına bağlanırken gelișmiș güvenilirlik, XPS Görüntüleyici’yi kullanarak yazdırma ve yeniden bașlattıktan sonra Windows Gezgini’ndeki klasörleri geri yükleme gibi Windows 7’nin özellikleri ve hizmetleri için yeni geliștirmeler de yer alır.

Windows 7 SP1’in bilgisayarınıza yüklü olup olmadığını kontrol edin ve daha sonra indirin. Bunu yapmak için Başlat düğmesine tıklayın  ve arından “Bilgisayar”ı sağ tıklayıp “Özellikler”e tıklayın. Windows sürümü altında Service Pack 1 listelenmişse, SP1 bilgisayarınızda yüklü demektir.

Windows 7 Service Pack 1

Windows 7 Service Pack 1 güncellemesini otomatik yüklemek için yapmanız gerekenler;

SP1 güncellemesini otomatik olarak almak için Denetim Masası’nda Windows Update’deki otomatik güncelleştirmeyi açın. Bir süre sonra Windows 7’nin SP1’in yüklenmeye hazır olduğu size otomatik olarak bildirilecek. Size uyarı verince yüklemeyi başlatın ve 30 dakika süren yüklemenin ardından  bilgisayarı yeniden başlatın.


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.