İndir5 > Windows > WinRAR İndir

WinRAR İndir

WinRAR ile dosyaları sıkıştırın, şifreleyin ve yedekleyin. RAR ve ZIP dosyaları için tam destek verir ve 256-bit güvenli AES şifreleme özelliğine sahiptir.

29 Nisan 2017
241
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Deneme Sürümü
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 1.91 MB
Sistem : Windows (Tümü)
Versiyon : 5.40
Üretici : win.rar GmbH

Popüler Dosya Sıkıştırma Programı

WinRAR programı en güçlü dosya sıkıştırma ve arşiv yönetici programıdır. Güçlü sıkıştırma, güçlü AES şifreleme, arşiv koruma, kendinden açılan arşivler ve daha fazlası özellik ile WinRAR programını kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Güçlü arşiv oluşturma ve arşiv yöneticisi olan WinRAR programını MAC bilgisayarlarınızda kullanabilirsiniz. RAR dosyaları genellikle %30 daha fazla sıkıştırma sağlar ve depolama alanından tasarruf edersiniz. Bunun yanı sıra güçlü sıkıştırma, güçlü AES şifreleme, arşiv koruma, kendinden açılan arşivler ve daha fazlası WinRAR ile sunuluyor.

WinRAR programının özellikleri arasında multimedya sıkıştırma, dosya sıkıştırma, arşiv koruma, ZIP işlenmesi, virüsler, programlanabilir kendinden açılan arşivler (SFX) arşiv taraması, NTFS ve Unicode desteği, güçlü AES şifreleme, tema desteği, komut satırı ve grafik arayüzü, sürükle ve bırak özelliği, sihirbaz arayüzü, klasör ağacı, şifre yöneticisi ve multithread desteği bulunmaktadır.

WinRAR, RAR ve ZIP arşivleri için tam destek sağlar ve CAB dosyalarını açmak ve dönüştürmek mümkündür. ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, ISO, XZ, Z, 7-Zip arşivlerini destekler.

WinRAR, 40 dilde kullanılabilir. Kendi kendine ayıklanan dosyaları oluşturmak için eklentiler satın almanız gerekmiyor çünkü hepsi dahildir.

64-Bit sürümler için indirme linki: WinRAR 5.10 (64-bit) indir

WinRAR Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.