İndir5 > Mac > WinRAR İndir (Mac)

WinRAR İndir (Mac)

Mac için geliştirilmiş en iyi ve en güçlü arşiv yönetici programlarının başında WinRAR programı gelir.

12 Ağustos 2017
302
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Deneme Sürümü
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 480 KB
Sistem : Mac OS X
Versiyon : 5.01
Üretici : win.rar GmbH

En İyi Arşiv Programı WinRAR

Güçlü arşiv oluşturma ve arşiv yöneticisi olan WinRAR programını MAC bilgisayarlarınızda kullanabilirsiniz. RAR dosyaları genellikle %30 daha fazla sıkıştırma sağlar ve depolama alanından tasarruf edersiniz. Bunun yanı sıra güçlü sıkıştırma, güçlü AES şifreleme, arşiv koruma, kendinden açılan arşivler ve daha fazlası WinRAR ile sunuluyor.

Sponsorlu Bağlantılar


WinRAR programının özellikleri arasında multimedya sıkıştırma, dosya sıkıştırma, arşiv koruma, ZIP işlenmesi, virüsler, programlanabilir kendinden açılan arşivler (SFX) arşiv taraması, NTFS ve Unicode desteği, güçlü AES şifreleme, tema desteği, komut satırı ve grafik arayüzü, sürükle ve bırak özelliği, sihirbaz arayüzü, klasör ağacı, şifre yöneticisi ve multithread desteği bulunmaktadır.

WinRAR

WinRAR, RAR ve ZIP arşivleri için tam destek sağlar ve CAB  dosyalarını açmak ve dönüştürmek mümkündür. ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, ISO, XZ, Z, 7-Zip arşivlerini destekler.

WinRAR, 40 dilde kullanılabilir. Kendi kendine ayıklanan dosyaları oluşturmak için eklentiler satın almanız gerekmiyor çünkü hepsi dahildir.


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.