İndir5 > Mobil > Android > WPS Office İndir (Android)

WPS Office İndir (Android)

Android cihazlarınızdan Word, Excel, Powerpoint ve PDF dosyalarınızı açabileceğiniz, düzenleyebileceğiniz ve yenilerini oluşturabileceğiniz alanının en iyi uygulamalarından.

1 Şubat 2017
124
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 28.17 MB
Sistem : Android 4.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm

Android İçin Ofis Uygulaması

Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler için geliştirilen WPS Office uygulaması adından da anlaşılacağı gibi bir ofis uygulaması. Microsoft Word, Microsoft Excel ve Microsoft Powerpoint belgelerini açabileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz bu uygulama ücretsiz olarak yayınlanmakta.

Sponsorlu Bağlantılar


Eğer ofis dökümanları ile işleriniz varsa ve ücretsiz bir uygulama arıyorsanız bu uygulamayı mutlaka deneyin. Kullanması kolay ve arayüzü basit olan bu uygulama sayesinde sadece ofis belgelerinizi değil PPF dosyalarınızı da görüntüleyebilirsiniz.

WPS Office android-2

Üstelik sıfırdan word, excel ve powerpoint belgesi oluşturma imkanınız da var. Bilgisayardaki ofis programının yaptığı bütün işleri neredeyse yapan uygulama ile bilgisayar başında olmanıza gerek kalmayacak. Çünkü bulut desteği sunmakta. Dolayısıyla Google Drive, Dropbox, Microsoft OneDrive gibi bulut servislerinde bulunan dosyalarınızı açabilir, düzenleyebilir ve isterseniz paylaşabilirsiniz. Daha birçok özelliği ile alanında belki de en iyisi.

WPS Office Ekran Görüntüleri

WPS Office Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.