İndir5 > Mobil > iOS > WPS Office İndir (iOS)

WPS Office İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde Word, Excel, Powerpoint ve PDF dosyalarınızı açabileceğiniz, düzenleyebileceğiniz ve yenilerini oluşturabileceğiniz alanının en iyi uygulamalarından.

1 Şubat 2017
130
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 369 MB
Sistem : iOS 8.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm

iPhone ve iPad İçin Ofis Uygulaması

WPS Office uygulaması iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş ve adından da anlaşılacağı gibi bir ofis uygulaması. Microsoft Word, Microsoft Excel ve Microsoft Powerpoint belgelerini açabileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Eğer iOS cihazlarınızda ofis belgeleri ile sürekli olarak işiniz oluyorsa ve ücretsiz bir uygulama arıyorsanız bu uygulamayı mutlaka deneyin. Kullanması kolay ve arayüzü basit olan bu uygulama sayesinde sadece ofis belgelerinizi değil PPF dosyalarınızı da görüntüleyebilirsiniz. Üstelik iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde sıfırdan word, excel ve powerpoint belgesi oluşturma imkanınız da var.

WPS Office ios-2

Bilgisayardaki ofis programının yaptığı bütün işleri neredeyse iOS cihazınızdan yapabilen bu uygulama sayesinde PC başında olmanıza gerek yok. Çünkü bulut desteği sunmakta. Dolayısıyla Google Drive, Dropbox, Microsoft OneDrive gibi bulut servislerinde bulunan dosyalarınızı açabilir, düzenleyebilir ve isterseniz paylaşabilirsiniz. Daha birçok özelliği ile iOS cihazınızda kullanabileceğiniz belki de en iyi uygulama.

WPS Office Ekran Görüntüleri

WPS Office Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.