İndir5 > Oyun > WWE Raw

WWE Raw

Amerikan Güreş Oyunu Hem televizyon ekranlarının hem de bir kültür olarak ringlerin unutulmazları arasında yer alan WWE – Amerikan Güreşi, bu alanda sunulan oyunlar içerisinde ilk ve en iyi oyun olarak görülmektedir. WWE Raw oyunu içerisinde toplamda 35 ayrı güreşçi yer alırken müsabaka bakımından bir sınır bulunmuyor. Her karaktere özgü özelliklerin eklendiği oyun orta düzey […]

18 Mayıs 2015
346
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretli
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 64.7 MB
Sistem : Windows XP/Vista/7
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : THQ-Yuke's

Amerikan Güreş Oyunu

Hem televizyon ekranlarının hem de bir kültür olarak ringlerin unutulmazları arasında yer alan WWE – Amerikan Güreşi, bu alanda sunulan oyunlar içerisinde ilk ve en iyi oyun olarak görülmektedir. WWE Raw oyunu içerisinde toplamda 35 ayrı güreşçi yer alırken müsabaka bakımından bir sınır bulunmuyor. Her karaktere özgü özelliklerin eklendiği oyun orta düzey grafiklere sahiptir.

Sponsorlu Bağlantılar


Gerçekçi Güreş ve Karakter Seçenekleri

Güreş oyunlarında yer alan ana kurgulardan birisi olan kemer elde etme yarışı, WWE Raw oyunu içerisinde de birebir kullanılıyor. Oyuna başladığınızda bir kemeriniz bulunmamasına karşın oyunun ilerleyen aşamalarında karakterinizin gelişimine bağlı olarak üst sıralara tırmanıyorsunuz.

WWE Raw

Yine WWE Raw oyununda tüm karakterlerin fiziksel özelliklerine bağlı olmaksızın son derece etkili yetenekleri bulunuyor. THQ ve Yuke’s isimli geliştiriciler tarafından hazırlanan WWE Raw, Amerikan Güreşlerinden hoşlanan kişilerin mutlaka göz atması gereken bir oyun olarak öne çıkıyor. Ancak oyunda bol miktarda şiddet öğesinin yer aldığını hatırlatarak, oyunu dikkatli oynamanızı tavsiye ediyoruz.

WWE Raw Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.