İndir5 > Blog > Xiaomi Mi 7 İçin Yeni Bir Video Yayınlandı

Xiaomi Mi 7 İçin Yeni Bir Video Yayınlandı

Xiaomi’nin Mi 7 olduğu iddaa edilen bir video yayınlandı. Eğer doğruysa bu telefona hayran kalacaksınız.

12 Temmuz 2017
145
Sponsorlu Bağlantılar

Çerçevesiz Xiaomi Mi 7 Olağanüstü

Geçtiğimiz hafta bir video yayınlandı ve video da bir tane Xiaomi telefon gösterilmekte. Son derece ihtişamlı bir tasarıma sahip bu telefon üstelik çerçevesiz. Tabi bir yandan telefon tasarımı gösterilirken diğer yandan da özellikleri yine video da yazı şeklinde belirtilmekte. Videonun sonunda ise bu telefonun Mi 7 olduğu belirtilmekte.

Sponsorlu Bağlantılar


Bilindiği gibi bu yılın Nisan ayında Xiaomi, Mi 6 model akıllı telefonunu tanıtmıştı. Şimdi ise Mi 7 olduğu iddaa edilen sıradışı konsept tasarım videosu yayınlandı. Yalnız şunu belirtmekte fayda var, bu video Xiaomi tarafından yayımlanmamıştır. Yani resmi değil. Ama…

Eğer Bu Mi 7 ise

Xiaomi Mi 7’nin konsept tasarımı hakkında söylenecek birkaç olumlu iddaa var. İlk belirgin nokta ise bu yılın üst kesim akıllı telefonlarında gördüğümüz 18:9 oranlı ekran. Ön bölümün hemen hemen tamamını ekrana ayıran konsept tasarım genel olarak %97’lik ekran/gövde oranı sunuyor. IP68 sertifikası, her biri 16 MP çözünürlüklü 2 arka kamera, 3D dokunmatik Ana Ekran tuşu ise videoda görülen diğer önemli özellikler.

Aşağıda TechConfigurations adlı YouTube kanalının yayınladığı bu tek kelimeyle muhteşem sıradışı konsept tasarımı izleyebilirsiniz.

Xiaomi Mi 7 Tasarım Videosu (Resmi Değil)


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.